Akademia Przedsiębiorcy – nowoczesne podejście do biznesu

Akademia Przedsiębiorcy – nowoczesne podejście do biznesu

Organizowana przez Fundację Polska Bezgotówkowa Akademia Przedsiębiorcy to zestaw spotkań skierowany do osób prowadzących mikroprzedsiębiorstwa lub pragnących takie założyć. Inicjatywa ma na celu podzielenie się wiedzą na temat nowych technologii i finansowania w biznesie. Uczestnictwo jest otwarte dla wszystkich, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji, nie wiąże się jednak z żadnymi opłatami.

W programie pierwszego z zaplanowanych spotkań, które odbędzie się 24 kwietnia, poruszone zostaną tematy takie jak wykorzystanie sztucznej inteligencji (AI) w mikroprzedsiębiorstwie, źródła finansowania dla startupów czy strategie ciągłego rozwoju firmy. Na te oraz inne pytania odpowie grupa ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach.

Przybycie uczestników planowane jest na godzinę 11:30, po czym rozpocznie się szereg prelekcji i warsztatów. Rozważane zagadnienia to m.in.: redefinicja świata firm i konsumentów przez sztuczną inteligencję prowadzona przez Arkadiusza Szulczyńskiego, analityka trendów technologicznych i konsumenckich, sposoby pozyskania finansowania na startup zaprezentowane przez inwestora Szymona Janiaka czy metody na osiągnięcie sukcesu w biznesie wg Pawła Tkaczyka, eksperta od marketingu i budowania marek. Spotkanie zakończy prezentacja Marcina Olędzkiego z Fundacji Polska Bezgotówkowa na temat nowoczesnych narzędzi niezbędnych do prowadzenia biznesu.