Śmierć Adama: Wielkie podziękowania za solidarność i wsparcie

Śmierć Adama: Wielkie podziękowania za solidarność i wsparcie

Do wiadomości publicznej dotarła smutna informacja o odnalezieniu ciała Adama. Joanna Janusz, Sołtys Domaszczyna, wyraziła swoje głębokie ubolewanie. Na swoim oraz rodzinie zmarłego dziękuje wszystkim zaangażowanym w poszukiwania, podkreślając przy tym imponującą pomoc i solidarność społeczności.

W osobistej deklaracji, jeden z przyjaciół Adama, nader wdzięczny za ofiarność ludzi, wyraził swoje uznanie za wsparcie ze strony różnych stron. Podkreślił, jak wspaniałymi potrafią być ludzie w ciągu ostatnich dwóch dni. Wspomniał też o utrzymywaniu pamięci o Adamie w sercach i umysłach wszystkich i podziękował wszystkim raz jeszcze, zarówno jako grupie, jak i każdemu indywidualnie.

Zgodnie z decyzjami podjętymi przez kierownictwo operacyjne, sołtys Domaszczyna poinformowała o wznowieniu działań poszukiwawczych. Wskazała, że odbędą się one na skrzyżowaniu ulic Różanej i Wrocławskiej o godzinie 9:30 tego dnia. Z góry wyraziła swoją wdzięczność za gotowość mieszkańców do udziału w poszukiwaniach i wspólnej walce o odnalezienie Adama.