Wzmożone emocje na Stadionie Wrocław: jesienne starcia z czołowymi drużynami

Wzmożone emocje na Stadionie Wrocław: jesienne starcia z czołowymi drużynami

Jesień na Stadionie Wrocław zapowiada się niezwykle ekscytująca. Od lipca do grudnia, Śląsk Wrocław zmierzy się na własnym terenie z większością renomowanych drużyn, w tym z czterema pucharowymi. Czy tak atrakcyjny terminarz przyciągnie tłumy kibiców podczas jesiennych zmagań?

Rozgrywki sezonu 2023/24 rozpoczną się już 21 lipca, kiedy to Warta Grodzisk Wielkopolski stanie naprzeciw Pogoni. Tymczasem pierwsza kolejka zostanie zakończona meczem Śląska Wrocław, który 24 lipca o godzinie 19:00 zmierzy się z Koroną Kielce. Już tydzień później, na Stadionie Wrocław odbędzie się premierowy mecz domowy – zawodnicy Śląska pod wodzą Jacka Magiery skrzyżują kije z ich odwiecznym rywalem.

Kibicowskie święto na inaugurację sezonu we Wrocławiu

Śląsk Wrocław nie mógł sobie wymarzyć lepszej inauguracji na własnym stadionie. 29 lipca o godzinie 20:00 trójkolorowi podejmą Zagłębie Lubin. Potyczka ta ma ogromne znaczenie dla obu zespołów, a ostatnie mecze z Miedziowymi na Stadionie Wrocław nie były satysfakcjonujące dla gospodarzy. WKS nie zdobył ani jednej bramki w trzech ostatnich spotkaniach, przegrywając w styczniu 0:3. Mimo to, liczymy na udany początek sezonu, atrakcyjne widowisko i liczne grono kibiców na trybunach.

Pierwszy raz od września 2019 roku na sektorze gości pojawią się również fani Zagłębia Lubin. Oczekujemy gorącej atmosfery (nie tylko przez wysokie temperatury) oraz emocjonującego widowiska na miarę tego z sezonu 2019/20, gdy padł wynik 4:4, a stadion zgromadził ponad 20 tysięcy widzów. Wszystko to sprawia, że jesień na Stadionie Wrocław zapowiada się niezwykle emocjonująco.