15 czerwca odbędzie się jubileuszowy PKO Nocny Wrocław Półmaraton

15 czerwca odbędzie się jubileuszowy PKO Nocny Wrocław Półmaraton

Znamy już datę przeprowadzenia jubileuszowego PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu. To wyjątkowe wydarzenie sportowe zaplanowane zostało na 15 czerwca. Do pokonania przez uczestników zostanie wyznaczona trasa biegnąca przez kluczowe i najbardziej reprezentacyjne ulice Wrocławia, w tym te usytuowane w samym sercu miasta, jak również w granicach Wielkiej Wyspy.

Maciej Fedorczuk z Młodzieżowego Centrum Sportu we Wrocławiu przekazuje więcej informacji na temat zbliżającego się wydarzenia. Jak zapewnia rzecznik prasowy MCS, podczas półmaratonu emocji nie zabraknie – uczestnicy mogą liczyć na mnóstwo atrakcji.

Organizatorzy eventu, czyli Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław oraz partner sportowy biegu, przygotowali dodatkowo propozycje dla biegaczy chcących doskonalić swoje umiejętności. Zachęcają do udziału w bezpłatnych treningach biegowych pod okiem wykwalifikowanego trenera. Najbliższe możliwości doskonalenia techniki biegu zaplanowane są już na środę (5 maja) o godzinie 17:00 oraz w sobotę o godzinie 10:00.