Apel o pomoc w poszukiwaniu 23-letniej Anety Szubryt

Apel o pomoc w poszukiwaniu 23-letniej Anety Szubryt

Służby policyjne z Komisariatu Wrocław-Stare Miasto wciąż trwają w intensywnych poszukiwaniach za 23-letnią kobietą. Aneta Szubryt zaginęła 14 września 2023 roku, po tym jak opuściła swój dom mieszczący się na ulicy Zachodniej we Wrocławiu i do tej pory nie dała o sobie znać. Policja prosi wszystkie osoby, które mogłyby posiadać informacje o miejscu pobytu Anety, o niezwłoczny kontakt. Można to zrobić dzwoniąc pod numer telefonu Komisariatu Wrocław-Stare Miasto: 47 871 31 31 lub kontaktując się z dowolną jednostką Policji.

Zaginiona jest łatwo rozpoznawalna dzięki swoim wyraźnym cechom. Znane są zarówno szczegóły jej wyglądu, jak i charakterystyczne elementy ubioru oraz tatuaże. Aneta Szubryt mogła być ubrana w sportowe obuwie marki Vans. Jej włosy sięgają do ramion i są koloru rudego. Na swoim ciele ma kilka tatuaży – jeden na dekolcie przedstawiający kwiatek, drugi o nieustalonym kształcie na prawym udzie oraz trzeci w kształcie znaku zapytania na wewnętrznej stronie nadgarstka.

Wysokiej budowy, Aneta ma około 172 cm wzrostu, jej sylwetka jest normalna. Posiada niebieskie oczy. Dodatkowo, na twarzy można dostrzec kolczyk umieszczony w nosie oraz dolnej wardze.