Betard Sparta Wrocław: Zmiany i wyzwania dla sezonu 2024

Betard Sparta Wrocław: Zmiany i wyzwania dla sezonu 2024

W obecnym roku, seniorzy z Betard Sparty Wrocław stworzyli drużynę przypominającą marzeń. Jednak przychodzi nowy sezon 2024, w którym już nie wystąpi Piotr Pawlicki, a na świeczniku znajdzie się Bartłomiej Kowalski, który stanął przed trudnym wyzwaniem dojścia do zespołu seniorów.

Zespół Betard Sparty Wrocław, który rywalizował w sezonie 2023, praktycznie w całości pozostanie na kolejny rok. Mimo że Janowski zwykle zawiera jednoroczne umowy z klubem, to trudno sobie wyobrazić skład bez swojego kapitana. Tym bardziej, że po ostatnim niefortunnym sezonie, podczas którego nie udało mu się zaistnieć w rozgrywkach ligowych i został wykluczony z cyklu SGP, ma dużo do udowodnienia.

Do kluczowych kontraktów na rok 2024 należą Łaguta, Bewley i Woffinden. Łaguta, Rosjanin z polskim obywatelstwem, udowodnił w poprzednim sezonie, że jednoroczna przerwa nie spowodowała u niego żadnego uszczerbku. Bewley to zawodnik, który nieustannie rozwija się w górę i w nadchodzącym sezonie ma szansę na jeszcze lepsze wyniki. Natomiast coraz większą uwagę trzeba zwrócić na Woffindena jako zawodnika drugiego rzutu.