Co słychać na wyprzedaży niedawno zlikwidowanego sklepu z porcelaną?

Co słychać na wyprzedaży niedawno zlikwidowanego sklepu z porcelaną?

W fizycznym i wirtualnym sklepie firmy była przytłaczająca liczba klientów. Strona internetowa w ciągu jednego dnia uzyskała 200 000 odwiedzin i musiała zostać wyłączona. Ponownie, 1 lutego, wystąpiły problemy techniczne. Pan Bogdan z Podlasia wyraził swoje niezadowolenie z zaistniałej sytuacji. Jakie przedmioty można kupić w sklepie Porcelana Krzysztof w Wałbrzychu?

Pan Krzysztof, którego spotkaliśmy przed sklepem, stwierdził, że kiedy jedyna w mieście fabryka porcelany, o dwustuletniej historii, zostanie zamknięta, jej usługi będą bezcenne. Dodatkowo są osoby, które głęboko cenią markę Krzysztof, a także takie, które chcą ją patriotycznie wesprzeć, aby pomóc jej przetrwać trudny okres.

Co prawda fabryka Porcelana Krzysztof w Wałbrzychu przeżywała w przeszłości trudne chwile. Był nawet moment, że zakład ogłosił upadłość, ale ostatecznie udało się go utrzymać i kontynuować produkcję. Ostatnio o zwolnieniach grupowych zrobiło się głośno z powodu pandemii koronawirusów, gdzie zwolniono 140 pracowników, z czego tylko 79 zachowało swoje stanowiska. Na szczęście firma była w stanie utrzymać się na powierzchni dzięki rządowemu dofinansowaniu. Tym razem decyzja o zamknięciu sklepu wynika z trudnych warunków rynkowych, dużego napływu tanich towarów z Chin oraz rosnących cen gazu i energii.