Dream Jump na 40 metrów we Wrocławiu – skorzystaj z nietypowej atrakcji!

Dream Jump na 40 metrów we Wrocławiu – skorzystaj z nietypowej atrakcji!

Dream Jump to fantastyczny sposób na poznanie Wrocławia z lotu ptaka, gdzie w centrum miasta znajduje się Sky Tower i rozciągają się zachodnie obrzeża stolicy Dolnego Śląska. Wszystko to można zobaczyć z dachu Tarczynski Arena na wysokości czterdziestu metrów.

Należy przestrzegać zasad dotyczących Dream Jumpingu z Tarczynski Arena we Wrocławiu. Niemniej jednak ta emocjonująca przygoda musi spełniać pewne warunki: klienci muszą być pełnoletni, ale nie mogą przekroczyć sześćdziesiątego roku życia, a także muszą cieszyć się dobrym zdrowiem, bez historii chorób serca, urazów kręgosłupa, wad wzroku, tętniaków czy ciąży. Dodatkowo górna granica wagi ustalona jest na 120 kg.

Każdy, kto bierze udział w tej aktywności musi być świadomy, że robi to na własne ryzyko i musi spodziewać się ogromnego przypływu adrenaliny. Po zapoznaniu się z wytycznymi i przejściu krótkiego szkolenia, będą mogli skoczyć.

Za jednorazowy skok będzie kosztował 119 złotych, ale jeśli zdecydujesz się na dwa skoki, zapłacisz 199 złotych, a za trzy skoki 249 złotych. Z dwóch podejść może skorzystać kilka osób, dzięki czemu jest to świetna okazja do zabawy ze znajomymi przy jednoczesnym oszczędzaniu pieniędzy. Za dodatkową opłatą w wysokości 50 złotych, poszukiwacze wrażeń mogą otrzymać nagranie swojego lotu.

To ostatnia szansa na skoki z Tarczynski Arena w tym roku; Dream Jump będzie miał zimową przerwę w grudniu i styczniu. Jeśli dany weekend nie będzie kolidował z żadną imprezą na Tarczynski Arenie, skoki z dachu wrocławskiego stadionu będą dostępne w każdy weekend do końca roku.