Łukasz Kasztelowicz – kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Wrocławia

Łukasz Kasztelowicz – kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Wrocławia

Łukasz Kasztelowicz, obecny prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, startuje w wyborach na stanowisko prezydenta miasta jako reprezentant Prawa i Sprawiedliwości. Ten prawnik z zawodu, radca prawny, jest dobrze znany na wrocławskiej scenie politycznej jako osoba od początku związana z partią Prawo i Sprawiedliwość.

Jak zapewniała posłanka Elżbieta Witek, Kasztelowicz to autentyczny wrocławianin. Wychował się tutaj, zdobywał edukację, zbudował karierę zawodową i założył rodzinę. Zna doskonale realia Wrocławia, jego problemy oraz sukcesy, bo jest z miastem związany od wielu lat i żyje nim codziennie.

Kasztelowicz podkreśla swoje zaangażowanie i determinację w starcie o fotel prezydencki. Zapowiedział, że dołoży wszelkich starań aby sprostać pokładanym w nim nadziejach. W swoim wystąpieniu zwrócił uwagę na fakt, że miasto przez długie lata było zarządzane przez tę samą grupę osób, która zdaniem Kasztelowicza, wydaje się obecnie zmęczona i znużona rządzeniem.

Według kandydata na prezydenta, władze miasta skupiły się na administrowaniu nim, zapominając o prawdziwym zarządzaniu. Wrocław potrzebuje świeżej krwi i nowych twarzy na czele – podsumował Kasztelowicz.