Młoda policjantka zginęła w tragicznym wypadku

Młoda policjantka zginęła w tragicznym wypadku

W czwartkowy poranek, 5 stycznia, na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Jeleniów, należącej do gminy Lewin Kłodzki w powiecie kłodzkim, doszło do katastrofalnej kolizji drogowej. W wyniku tej kraksy zginął 23-letni policjant, a kondolencje złożyli policjanci i mieszkańcy całej Polski.

Do groźnie wyglądającego zderzenia fiata z ciężarówką doszło, gdy samochód prowadzony przez 23-letnią policjantkę, która właśnie zakończyła swoją zmianę w Kudowie-Zdroju, poruszał się po zakręcie. Kierowca kobiety niestety zmarł na miejscu zdarzenia, a na miejscu obecny był prokurator, który prowadził śledztwo w tej sprawie. Od tego czasu droga została uprzątnięta.

Wszczęto śledztwo, a wczesne wyniki wskazują, że kierujący samochodem osobowym prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, co następnie spowodowało zderzenie z ciężarówką – wskazuje Joanna Pera-Lechocińska, prokurator rejonowy w Kłodzku.

Stróże prawa podali, że Natalia została członkiem policji 11 stycznia 2022 roku i pełniła funkcję w Zespole Prewencji Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju. Swoje obowiązki wykonywała z najwyższą rzetelnością i zaangażowaniem.