Możliwe wzmocnienie drużyny Śląsk Wrocław – nowy piłkarz dołączy do lidera Ekstraklasy?

Możliwe wzmocnienie drużyny Śląsk Wrocław – nowy piłkarz dołączy do lidera Ekstraklasy?

Według najnowszych doniesień, Śląsk Wrocław, aktualny lider Ekstraklasy, ma zamiar wzmocnić swoją drużynę przez dodanie do składu nowego zawodnika. Informację tę ujawnił publicznie David Balda, dyrektor sportowy klubu. Szczegóły dotyczące potencjalnego nowego nabytku nie są jeszcze znane, jednak wiele wskazuje na to, że może to być 27-letni pomocnik z doświadczeniem w rozgrywkach ligi francuskiej i szwajcarskiej.

Nie ma wątpliwości, że Śląsk Wrocław jest jednym z największych zaskoczeń obecnego sezonu Ekstraklasy. Pomimo początkowych trudności, drużyna ze stolicy Dolnego Śląska nabrała tempa i odniosła siedem zwycięstw ligowych pod rząd, co jest nowym rekordem klubu.

Podczas ostatniej kolejki, drużyna prowadzona przez Jacka Magiery pokonała Legię Warszawa wynikiem 4:0. Na trybunach Tarczyński Arena, podczas tego meczu, zgromadziło się aż 40 tysięcy kibiców.

Niemniej jednak, Śląsk Wrocław nie spoczywa na laurach i już teraz planuje kolejne wzmocnienia swojego składu. Jak podał dyrektor sportowy klubu, David Balda, od poniedziałku 23 października z drużyną będzie trenował nowy zawodnik. – To jest gracz z ciekawą karierą i w odpowiednim wieku. Cieszymy się z jego umiejętności, ale chcemy również ocenić jego kondycję fizyczną i psychologiczną gotowość do integracji z zespołem. Dlatego na początek zaplanowaliśmy treningi od poniedziałku do czwartku, a potem podejmiemy decyzję – powiedział Balda.