Napastnicy torturowali swoją ofiarę rozgrzanym żelazkiem

Napastnicy torturowali swoją ofiarę rozgrzanym żelazkiem

Przerażenie mężczyzny trwało całą noc. Był bity, maltretowany, krępowany i przypalany żelazkiem. Oprawcy związali mu ręce i nogi, więc nie mógł się bronić ani próbować ucieczki. Poszkodowany osobnik jest mieszkańcem Wlenia w województwie lwóweckim. Sprawą kierowali niepoprawni sprawcy z Lwówka Śląskiego. Obaj sadyści przebywają już w areszcie.

Stróże prawa z Lwówka Śląskiego zatrzymali już dwie osoby oskarżone o odebranie wolności pokrzywdzonemu specjalnymi torturami, biciem i złodziejstwem!

Jak ustalili śledczy, do dramatu mieszkańca Wlenia miało dojść w połowie lutego tego roku. Badacze ustalili, że 44-letni i 42-letni mężczyźni zasadzili się na ofiarę, bijąc ją po głowie i doprowadzając do stanu bezsilności. Gdy ofiara straciła przytomność, przetransportowali ją do mieszkania, a następnie związali jej ręce i nogi.

Sprawcy przez całą noc brutalnie znęcali się nad mężczyzną, dając mu lanie i używając na nim gorącego żelazka. Pod koniec nocy wypuścili go, grożąc jednocześnie, że zrobią krzywdę jemu i jego towarzyszowi. Olga Łukaszewicz z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim stwierdziła, że nikt nie miał wiedzieć, co się stało tej nocy.