Pierwszy dzień działania Dyniowej Farmy we Wrocławiu

Pierwszy dzień działania Dyniowej Farmy we Wrocławiu

16 września, w sobotę, we Wrocławiu miało miejsce uroczyste otwarcie Dyniowej Farmy. Jest to miejscowość o urokliwym charakterze, gdzie można podziwiać różnego rodzaju zwierzęta, jesienną scenerię oraz nieskończoną ilość dyń. Dyniowa Farma oferuje również różne atrakcje, takie jak basen z kukurydzą czy labirynt. Zobacz galerię zdjęć i przekonaj się sam, jak prezentuje się ten klimatyczny zakątek.

Roczna tradycja organizowania Dyniowej Farmy jest niezmiennie doceniana przez mieszkańców Wrocławia. W pobliżu Hali Stulecia na obszarze o powierzchni około 10 tysięcy metrów kwadratowych powstało wyjątkowe miejsce dla entuzjastów wiejskiego krajobrazu, zabawy i sympatycznych zwierząt. Co ciekawego czeka na gości odwiedzających Dyniową Farmę?

W przypadku prawdziwej jesiennej farmy nie mogło zabraknąć ozdób i rekwizytów z dyni. Tego dnia, wszyscy odwiedzający Dyniową Farmę byli pełni zachwytu. Idealne warunki pogodowe sprzyjały spędzaniu czasu na miłych, rodzinnych spacerach. Dekoracje nawiązujące do wiejskiego klimatu były doskonałym tłem dla pamiątkowych fotografii.