Podsumowanie niedzielnych incydentów drogowych na autostradach i drogach krajowych regionu

Podsumowanie niedzielnych incydentów drogowych na autostradach i drogach krajowych regionu

W minioną niedzielę warunki pogodowe nie były korzystne dla kierujących. Na drogach naszego regionu miało miejsce wiele wypadków i kolizji. Pracownicy służb drogowych apelują do kierowców o zachowanie ostrożności.

O godzinie 19:20 zakończyły się utrudnienia na autostradzie A4 spowodowane awarią pojazdu osobowego. Wcześniej, pomiędzy węzłami Godzieszów a Bolesławiec ruch był utrudniony. Teraz jednak sytuacja wróciła do normy i ruch odbywa się bez przeszkód.

Problemy zaczęły się o 18:50 na tym samym odcinku autostrady A4, ale w kierunku Zgorzelca. Zepsuty samochód osobowy blokował prawy pas ruchu. Drogowcy zmuszeni byli przejść na ruch jednym pasem.

Na drodze krajowej nr 3 miało miejsce zdarzenie drogowe o godzinie 17:36. Doszło tam do kolizji dwóch aut, w wyniku której cztery osoby odniosły obrażenia. Na szczęście, sytuacja została już opanowana.

O godzinie 17:10 skończyły się problemy na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Bolesławiec a Krzywa. Wcześniej samochód osobowy zderzył się tam z barierką. Teraz jednak ruch odbywa się normalnie.

Przed godziną 17:00 na węźle Wrocław-Południe, na trasie z A8 do A4 w kierunku Katowic, wydarzyło się dachowanie pojazdu osobowego. W wyniku tego incydentu lewy pas łącznicy zjazdowej był zablokowany, a jedna osoba została ranna.

Z kolei o godzinie 16:00 na drodze krajowej nr 35 doszło do kolejnej kolizji. Tym razem trzy samochody osobowe zderzyły się ze sobą, co spowodowało utrudnienia w ruchu. Drogowcy szybko jednak poradzili sobie z sytuacją i ruch wrócił do normy.

Kolejny wypadek miała miejsce o 15:36 na drodze krajowej nr 3 pomiędzy Bolkowem a Kaczorowem. W wyniku zderzenia dwóch samochodów, trzy osoby zostały ranne, a droga była zablokowana.

Na koniec, o godzinie 15:00, skończyły się utrudnienia na drodze ekspresowej S3 pomiędzy Polkowicami a Lubinem. Wcześniej samochód osobowy zderzył się tam z barierą energochłonną. Drogowcy szybko uporali się z problemem i ruch wrócił do normy.