Port Lotniczy Wrocław i portal CDA wspólnie rozweselą pasażerów darmowymi filmami

Port Lotniczy Wrocław i portal CDA wspólnie rozweselą pasażerów darmowymi filmami

Rozpoczynając unikalną współpracę z operatorem portalu o nazwie CDA, który oferuje usługi Video-on-Demand (VOD), Port Lotniczy we Wrocławiu wprowadza program „Leć z WRO, leć z CDA”. To innowacyjny projekt, który jako jedyny w kraju umożliwia pasażerom bezpłatne oglądanie oraz ściąganie filmów, które mogą uprzyjemnić oczekiwanie na lot lub sam proces podróży.

Podróżujący ze stolicy Dolnego Śląska mieli okazję skorzystać z tej nowatorskiej propozycji po raz pierwszy w ostatnim okresie. Sposób działania tego serwisu jest prosty i łatwo zrozumiały – wszystko, co trzeba zrobić, to skorzystać z kodów QR rozmieszczonych w terminalu lotniska, aby połączyć się z specjalnie przygotowaną siecią WiFi. Po udanym logowaniu do sieci oraz zainstalowaniu na urządzeniu mobilnym aplikacji CDA, podróżnik ma możliwość przeglądania specjalnej sekcji „Strefa Widza” i wybranych tytułów filmowych, które może potem pobrać do własnego urządzenia.

Pobrane produkcje można potem cieszyć się nie tylko w trakcie oczekiwania na lot, ale również podczas samej podróży. Ciekawym dodatkiem jest to, że dostęp do serwisu jest odnawiany – po upływie dwóch tygodni od pierwszego logowania, użytkownik ma możliwość ponownego skorzystania z propozycji portalu CDA.