Powrót z weekendowego wyjazdu utrudniony przez wypadek na autostradzie A4

Powrót z weekendowego wyjazdu utrudniony przez wypadek na autostradzie A4

Dla kierowców wracających z weekendowego odpoczynku, podróż stała się znacznie trudniejsza ze względu na poważne przeszkody na autostradzie A4. Specjalne ostrzeżenie dotyczy incydentu, który miał miejsce między dwoma węzłami drogowymi – Bielany Wrocław i Wrocław Wschód, na trasie prowadzącej do Zgorzelca. Sytuacja jest skomplikowana przez to, że doszło do kolizji trzech pojazdów, co spowodowało tworzenie się dużego korka na drodze.

Oficjalne informacje pochodzą od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która potwierdza wystąpienie niebezpiecznej sytuacji na wspomnianej trasie. Świadkowie zdarzenia informują, że w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe oraz jeden bus.

Na skutek tej kolizji lewy pas ruchu został całkowicie zablokowany. Ruch na drodze jest możliwy tylko prawym pasem, co dodatkowo utrudnia płynność ruchu. Funkcjonariusze policji apelują do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Zalecają również dostosowanie prędkości do aktualnych warunków panujących na drodze, aby uniknąć dalszych incydentów.