Rezultaty 9. Nocnego Wrocław Półmaratonu

9. Nocny Wrocław Półmaraton został zakończony sukcesem, a jego wyniki zapisały się na trwałe w historii sportowej Wrocławia. Na liście triumfatorów tego wydarzenia znaleźli się zarówno mężczyźni, jak i kobiety, którzy wykazali się najlepszymi rezultatami podczas biegu.

Wśród uczestników najbardziej wyróżnił się Tomasz Grycko – wielokrotny mistrz Polski w tej dyscyplinie – który ukończył półmaraton z czasem 1:04:59. Za nim, na drugim miejscu uplasował się Arkadiusz Gardzielewski, a trzecie miejsce przypadło Krzysztofowi Hadasowi. Jeśli chodzi o reprezentantki płci żeńskiej, to bezkonkurencyjna okazała się Natalija Semenovych, która przekroczyła linię mety z czasem 1:15:20. Drugie miejsce zajęła Olga Kalendarova – Ochal, a trzecie miejsce zdobyła Paulina Gaj.

Wszystkich zwycięzców, wspólnie z ich osiągniętymi czasami, można znaleźć poniżej. Kompletne wyniki dotyczące 9. Nocnego Wrocław Półmaratonu zostały opublikowane na stronie datasport.pl, gdzie są na bieżąco aktualizowane. Wszyscy uczestnicy mogą tam sprawdzić swoje rezultaty, aby śledzić swoje osiągnięcia i porównać je z wynikami innych osób biorących udział w zawodach.