Święto Przedsiębiorców w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „Invest-Park”

Święto Przedsiębiorców w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „Invest-Park”

21 czerwca obchodzimy Dzień Przedsiębiorcy, co nie umknęło uwadze władz Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park”. Z tej okazji zarząd strefy przygotował specjalny list do przedsiębiorców oraz zorganizował Dni Otwarte. Właśnie tam, na terenie strefy, codziennie spotykają się z różnymi biznesmenami – od mikrofirm i rodzinnych przedsiębiorstw, poprzez średnie firmy, aż po ogromne korporacje. Chcą uczcić zarówno tych, którzy odnieśli sukces, jak i tych, którzy ponieśli porażki, ale dzięki swoim doświadczeniom służą innym jako przestroga.

W związku z tym wydarzeniem odbędzie się Dzień Otwarty w Centrum VR przy ulicy Villardczyków 17 w Wałbrzychu. Organizowany przez „Invest-Park” event potrwa od godziny 10:00 do 12:30 w środę, 21 czerwca. Innowacyjne Centrum VR, które zostało oficjalnie otwarte pod koniec minionego roku, to jedno z miejsc wspierających właścicieli firm, kadry zarządzającej oraz pracowników.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park” oferuje szeroką gamę usług dla przedsiębiorców. Zaczynając od ulg i zwolnień podatkowych, poprzez dostęp do atrakcyjnych terenów inwestycyjnych i nowoczesnych hal przemysłowych. Ponadto gwarantują kompleksową opiekę poinwestycyjną oraz wszechstronne szkolenia. Tego dnia będzie można bliżej przyjrzeć się propozycjom strefy i skorzystać z okazji, aby poznać jej działanie od środka.