Skate Night Wrocław: Letnia potańcówka na rolkach dla wszystkich!

Skate Night Wrocław: Letnia potańcówka na rolkach dla wszystkich!

Pragniemy Was zaprosić na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w ciepły letni wieczór 28 lipca. Rolkowisko przy ulicy Lotniczej stanie się miejscem niepowtarzalnej zabawy, w której główną rolę odgrywają role. Skate Night Wrocław – to pierwsze z serii zdarzeń, podczas których amatorzy jazdy na rolkach będą mogli pokazać swoje umiejętności, a także dobrze się bawić.

Na najmłodszych uczestników czeka mnóstwo emocji i nauki. Dla nich przygotowaliśmy specjalne warsztaty, podczas których będą mogli doskonalić swoje umiejętności jazdy na rolkach. Ponadto przewidujemy rozrywkę w postaci konkursów, gdzie za aktywne i efektywne działania przewidziane są nagrody.

Ale to nie wszystko! Reszta uczestników też nie będzie się nudzić. Rolkowisko zamieni się na jedną noc w świątynię muzyki. Najpopularniejsze hity z lat 2000-2005 będą rytmicznie grały, tworząc klubową atmosferę i dostarczając niezapomnianych wrażeń.

Co najlepsze, możecie dołączyć do nas całkowicie za darmo! Nie zwlekajcie, przybywajcie i cieszcie się tą letnią nocą pełną tańca, muzyki i zabawy na rolkach!