Survival Race Kids: emocjonujące wyzwanie dla najmłodszych na wrocławskich Partynicach

Survival Race Kids: emocjonujące wyzwanie dla najmłodszych na wrocławskich Partynicach

W dniach 1 i 2 lipca, scenariusz wrocławskiego hipodromu Partynice nagle zmienił się. Zamiast standardowych wyścigów konnych, teren opanowały dzieci w wieku od 3 do 13 lat biorące udział w imprezie pod nazwą Survival Race Kids. To nie była zwykła zabawa, to była przygoda przepełniona pozytywnymi emocjami oraz licznymi wyzwaniami do pokonania.

Tego typu imprezy, jak Survival Race, zdobyły dużą popularność w ostatnim czasie. To nie tylko sport, ale także test fizycznej siły i wytrzymałości uczestników, których zadaniem jest przejście specjalnie przygotowanego toru przeszkód. Wersja dziecięca tego wydarzenia, która miała miejsce na początku lipca na Partynicach, również obfitowała w mnóstwo emocji.

Zanim jednak rozpoczęła się główna część imprezy, czyli bieg, dla najmłodszych przewidziano serię atrakcji. Mogły one między innymi pomalować sobie twarze na kolorowe, wojenne barwy. Dzięki temu mogły poczuć prawdziwego ducha rywalizacji i z większą determinacją ruszyć na tor pełen różnorodnych przeszkód. I choć zapewne wielu z nich skończyło ten dzień nieco ubrudzonymi, to nakręcone pozytywną energią i radością z gry.

Poza mocą niezapomnianych wspomnień i doświadczeń, każde dziecko które wzięło udział w biegu otrzymało specjalny pamiątkowy medal. Taki osobisty upominek z pewnością pozostanie z nimi na długo i będzie przypominał o tej niecodziennej przygodzie.