Wrocławska delegacja prezentuje potencjał Dolnego Śląska na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji w Cannes 2024

Wrocławska delegacja prezentuje potencjał Dolnego Śląska na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji w Cannes 2024

12 marca 2024 roku to ważna data dla Wrocławia. Tego dnia rozpoczynają się największe targi nieruchomości i inwestycji na świecie, które odbędą się w Cannes. Delegacja z Wrocławia, reprezentująca Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Urząd Miejski oraz projekt Invest in Wroclaw, ma zaszczyt reprezentować stolicę Dolnego Śląska podczas tego prestiżowego wydarzenia. Celem jest pokazanie potencjału inwestycyjnego miasta.

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji w Cannes są czterodniowym wydarzeniem, które pozwala na prezentację ofert różnych miast i instytucji finansowych. Jest to miejsce pełne możliwości – od nawiązywania biznesowych kontaktów przez wymianę doświadczeń, aż do zapoznania się z najnowszymi trendami rynku nieruchomości. To właśnie tam można spotkać przedstawicieli firm deweloperskich, konsultingowych czy liderów rynku nieruchomości.

Aktualna edycja targów przewiduje szereg paneli dyskusyjnych i prezentacji, w których udział wezmą także przedstawiciele Wrocławia. Przedstawicielstwo Dolnego Śląska ma za zadanie zaprezentować niezwykłe możliwości inwestycyjne, jakie oferuje miasto. Jego potencjał będzie na pewno duże zaskoczenie dla wielu uczestników tegorocznej edycji targów.