Wrocławski pałac idealnym miejscem na majówkową wycieczkę

Wrocławski pałac idealnym miejscem na majówkową wycieczkę

Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim to bez wątpienia jedna z najbardziej zachwycających budowli na Dolnym Śląsku. Ta wspaniała budowla przyciąga wielu turystów i stanowi idealny cel majowej wycieczki, zwłaszcza że od Wrocławia dzieli ją niecała godzina drogi. Obejrzyj zdjęcia i dowiedz się więcej o tym niezwykłym pałacu Marianny Orańskiej.

Pałac Marianny Orańskiej należy do najbardziej wykwintnych miejsc w historycznym krajobrazie Dolnego Śląska. Z Wrocławia można do niego dotrzeć w ciągu godziny jazdy samochodem. Jeśli szukasz inspiracji na majowy wypad, rozważ wizytę w Kamieńcu Ząbkowickim. Pałac jest nie tylko efektowny wizualnie, ale także kryje w sobie wiele fascynujących historii.

Wycieczki po pałacu prowadzone są co godzinę od 10.00 do 17.00 codziennie. Bilety można kupić 15 minut przed każdą godziną, w Punkcie Informacji Turystycznej (Czerwony Kościół) lub w pałacowej kawiarni. Budki z biletami działają od 9:30 do 17:00.

Od 1 maja do 30 września ostatnie wejście do pałacu jest o godzinie 18.00. Natomiast w pozostałych miesiącach, czyli w styczniu, lutym, marcu, kwietniu, październiku, listopadzie i grudniu ostatnie wejście jest o godzinie 17.00.