Wstrząsający wypadek na A4: Auto uderza w barierę i przelatuje nad jezdnią

Wstrząsający wypadek na A4: Auto uderza w barierę i przelatuje nad jezdnią

Dnia 2 czerwca, tuż przed godziną 15:00, na autostradzie A4 miało miejsce przerażające zdarzenie. Były punkt poboru opłat w Karwianach, nieopodal Wrocławia, stał się miejscem groźnego wypadku. Jeden z pojazdów z dużą prędkością zderzył się z barierami oddzielającymi pasy ruchu, co skutkowało jego wybiciem w powietrze oraz przelotem ponad sąsiednią jezdnią. W końcu pojazd osiadł za betonowymi przeszkodami na poboczu drogi.

Wypadkowi przyglądali się funkcjonariusze policji, którzy ustalili, że kierujący oplem, zmierzający z pasażerami w kierunku Katowic, mógł stracić przytomność lub zasnąć podczas prowadzenia samochodu. W rezultacie, auto uderzyło w betonowe bariery i uniosło się wysoko nad jezdnią w przeciwnym kierunku. Następnie obumarły pojazd ostatecznie upadł na pobocze drogi.

Służby ratunkowe natychmiast ruszyły na pomoc ofiarom zdarzenia i udzieliły im niezbędnej pomocy medycznej. Policja kontynuuje ustalanie szczegółów wypadku oraz analizę jego przyczyn. W związku z tym, kierowcy podróżujący w stronę Wrocławia mogą spodziewać się utrudnień w ruchu i powinni zachować ostrożność na tym odcinku autostrady A4.