Zaginięcie dwóch nastolatek we Wrocławiu – 24 czerwca 2023

Zaginięcie dwóch nastolatek we Wrocławiu – 24 czerwca 2023

Dwa młode dziewczęta o imionach Anastazja i Aleksandra, mające odpowiednio 14 i 12 lat, zaginęły w sobotnie popołudnie 24 czerwca 2023 roku we Wrocławiu. Policja wrocławska prowadzi intensywne poszukiwania dziewcząt i apeluje do osób, które mogą pomóc w ustaleniu ich aktualnego miejsca pobytu lub które widziały gdziekolwiek te nieletnie.

Wrocławscy policjanci z Komisariatu Wrocław-Psie Pole podejmują wszelkie możliwe kroki, aby odnaleźć 14-letnią Anastasiię Belinską i 12-letnią Aleksandrę Strączek, które zaginęły w owym sobotnim popołudniu. Dotąd dziewczynki nie wróciły do swoich domów ani nie nawiązały kontaktu.

Anastasiia Belinska ma około 176 centymetrów wzrostu, cechuje się mocniejszą budową ciała, długimi ciemnymi włosami oraz brązowymi oczami. W dniu zniknięcia miała na sobie zielone spodnie oraz czarną bluzę z dużym białym napisem. Jej rówieśniczka, Aleksandra Strączek, jest niższa – mierzy około 150 centymetrów wzrostu – i ma drobną budowę ciała. Również posiada długie ciemne włosy, lecz jej oczy są niebieskie. Zaginiona była ubrana w czarne skarpetki noszone w klapkach oraz czarną rozpinaną bluzę.

Wrocławska policja prosi osoby, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące miejsca pobytu Anastasii lub Aleksandry, o kontakt z dyżurnym Komisariatu Wrocław-Psie Pole osobiście bądź telefonicznie pod numerami 47 87 146 05 lub 47 87 145 25. Ewentualnie można również skierować się do najbliższej jednostki policji.