Zapowiedź zamkniętej przedsprzedaży karnetów na sezon 2024 dla Betard Sparty Wrocław

Zapowiedź zamkniętej przedsprzedaży karnetów na sezon 2024 dla Betard Sparty Wrocław

Przygotuj się na nadchodzący sezon 2024! We wtorek, 5 grudnia, o godzinie 14:00 nastąpi początek zamkniętej przedsprzedaży karnetów na mecze Betard Sparty Wrocław. Przez tę wyjątkową okazję, posiadacze wejściówek całosezonowych z sezonu 2023 będą mieli pierwszeństwo w nabyciu nowych karnetów.

Na wszystkich zapalonych kibiców czeka otwarta sprzedaż, która rozpocznie się dzień później, 6 grudnia o godzinie 14:00. Maksymalna liczba dostępnych do sprzedaży całosezonowych wejściówek to 7500 sztuk.

Kibice będą mogli zakupić tradycyjny karnet, który umożliwi im dostęp do wszystkich meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi oraz da im prawo do udziału w przedsprzedaży biletów na FIM Speedway Grand Prix i mecze Play-Off. Jednak to nie koniec atrakcji – wprowadzono także nową opcję, tzw. „Złoty” Karnet.

„Złoty Karnet” to propozycja dla najwierniejszych kibiców. Jego posiadacze będą mogli uczestniczyć w ewentualnych meczach rundy Play-Off bez dodatkowego zakupu biletów na te finałowe spotkania. Dodatkowo, „Złoty Karnet” umożliwia dostęp do meczów U24 Ekstraligi, turniejów Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów (DMPJ) oraz Pucharu Ekstraligi 250cc.