10. edycja PKO Nocnego Półmaratonu we Wrocławiu przyciąga tłumy – dodatkowa pula pakietów startowych!

10. edycja PKO Nocnego Półmaratonu we Wrocławiu przyciąga tłumy – dodatkowa pula pakietów startowych!

Niezwykle wyczekiwana dziesiąta odsłona PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu, jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego roku, cieszy się ogromnym zainteresowaniem biegaczy. Ze względu na dziesięciolecie istnienia tej imprezy, organizatorzy podjęli decyzję o spełnieniu oczekiwań wszystkich osób pragnących uczestniczyć w biegu po urokliwych ulicach Wrocławia.

Podjęto decyzję o wprowadzeniu dodatkowej, końcowej puli tysiąca pakietów startowych. To niewiarygodne, ale pierwsza partia 10 tysięcy pakietów została całkowicie wyprzedana w ciągu zaledwie 10 dni od momentu ich wprowadzenia do sprzedaży. Decyduje o tym popularność 10. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu zarówno wśród zawodników posiadających duże doświadczenie w bieganiu, jak i wśród tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem. Lista startowa jest naprawdę imponująca – znalazły się na niej osoby z ponad 30 różnych krajów, a łączna liczba zawodników przekroczyła już 11 tysięcy. Poprzednia dodatkowa pula biletów została wykupiona w rekordowym czasie – zaledwie jednego dnia.

Trasa biegu, która prowadzi przez najbardziej urokliwe miejsca we Wrocławiu, pozwoli zawodnikom podziwiać piękno miasta nocą i skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych specjalnie na dziesiątą edycję wydarzenia. Szczegółowy plan trasy jest już dostępny – jego przebieg będzie zbliżony do trasy z poprzedniego roku, którą uczestnicy ocenili bardzo wysoko.