Zaginiony 22-latek z Wrocławia – każda informacja się liczy!

Zaginiony 22-latek z Wrocławia – każda informacja się liczy!

Policja we Wrocławiu zintensyfikowała działania w celu odnalezienia młodego mężczyzny, który zaginął pod koniec lipca. 22-letni Aleksander Bąk, mieszkaniec Ligoty Polskiej, był ostatni raz widziany 30 lipca 2026 roku. Planował podróż do Wrocławia, lecz od tego momentu jego losy są nieznane.

Wizerunek zaginionego

W poszukiwaniach kluczową rolę mogą odegrać tatuaże, które Aleksander posiada na swoim ciele. Służby apelują do mieszkańców o zwracanie uwagi na osoby o podobnym wyglądzie, szczególnie w okolicach Wrocławia. Każda informacja może przyczynić się do odnalezienia zaginionego.

Pilny apel do mieszkańców

Wrocławska policja zwraca się z prośbą do społeczeństwa o pomoc w lokalizacji Aleksandra. Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat jego obecnego miejsca pobytu, proszony jest o szybki kontakt z Komisariatem Policji Wrocław-Stare Miasto pod numerem 47 871 50 00 lub 47 871 50 02. Można również dzwonić na numer alarmowy 112 lub zgłaszać się do najbliższego komisariatu.

Pomoc ze strony mieszkańców jest nieoceniona. Nawet najmniejsza wskazówka może być kluczowa dla skutecznego zakończenia poszukiwań. Funkcjonariusze podkreślają, że współpraca ze społecznością lokalną znacząco przyspiesza proces odnajdywania zaginionych osób.

Źródło: facebook.com/wroclawska.policja