Alen Mustafić dołącza do drużyny Śląska Wrocław

Alen Mustafić dołącza do drużyny Śląska Wrocław

Pomocnik bośniacki, Alen Mustafić, oficjalnie dołącza do drużyny Śląsk Wrocław na podstawie półrocznej umowy wypożyczenia z opcją pierwokupu. Z powodzeniem będzie reprezentować Wrocław do zakończenia sezonu 2023/24. Zapraszamy do zapoznania się z karierą i profilem nowego zawodnika w barwach Trójkolorowych.

Mustafić, mający 24 lata, to defensywny pomocnik urodzony w Bośni i Hercegowinie. Do miasta nad Odrą przenosi się z duńskiego klubu Odense BK – jednego z liderów najwyższej ligi w kraju. Jednak swoje umiejętności piłkarskie Mustafić wykuwał i udowadniał najbardziej podczas gry w Slovan Bratislava, gdzie miał okazję prezentować swoje talenty na europejskich boiskach.

Początki kariery Mustaficia wiążą się z bośniackim klubem FK Sarajewo, gdzie stawiał swoje pierwsze poważne kroki w świecie profesjonalnej piłki nożnej. Kolejnym etapem jego piłkarskiej przygody był Slovan Bratislava – czołowy klub na Słowacji. Stamtąd Mustafić został wypożyczony do niżej w rankingu FC Nitra. Po zakończeniu okresu wypożyczenia, kariera zawodnika nabrała znaczącego tempa.