"Dzień Otwarty MPK Wrocław – świętowanie miejskiej komunikacji 25 maja na Zajezdni Gaj"

"Dzień Otwarty MPK Wrocław – świętowanie miejskiej komunikacji 25 maja na Zajezdni Gaj"

MPK Wrocław z ogromnym entuzjazmem zapowiada nadchodzące, coroczne uroczystości związane z wrocławskim systemem komunikacji publicznej. Na fanów miejskiego transportu czeka prawdziwa uczta – Dzień Otwarty, który planowany jest na 25 maja i odbędzie się w charakterystycznej lokalizacji miasta, czyli na Zajezdni Gaj.

Organizatorzy tej imprezy wkładają wiele wysiłku w przygotowanie atrakcyjnego programu, który zadowoli każdego uczestnika. Katarzyna Pawlak, rzeczniczka prasowa MPK Wrocław, podkreśla, że rozpoczęcie Dnia Otwartego nastąpi o godzinie 10 rano.

Pani Pawlak dodaje także, że to wydarzenie to prawdziwe świętowanie i okazja dla tych, którzy mają słabość do transportu publicznego. Atrakcje przygotowane na ten dzień są różnorodne i pomyślane tak, aby przyciągnąć różne grupy wiekowe.

Program zawiera między innymi ekspozycję historycznych oraz nowoczesnych pojazdów miejskiego transportu. Uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z prowadzonych przez przewodników wycieczek tramwajem. Dodatkowo, zaplanowano również wiele zabaw dla dzieci, jak karuzela czy dmuchane zamki, a także różnego rodzaju animacje i gry. Co więcej, atrakcją, która z pewnością przyciągnie nie tylko najmłodszych, będą alpaki.