Ekskluzywne atrakcje w aukcji MPK Wrocław na rzecz WOŚP: unikalne zwiedzanie i przejażdżka zabytkowym "Ogórkiem"

Ekskluzywne atrakcje w aukcji MPK Wrocław na rzecz WOŚP: unikalne zwiedzanie i przejażdżka zabytkowym "Ogórkiem"

Podczas tegorocznej aukcji zorganizowanej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne we Wrocławiu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, uczestnicy będą mieli okazję do przeżycia niecodziennych atrakcji. Wyselekcjonowane dla zwycięzców propozycje obejmują m.in. eksplorację ukrytych zakątków wrocławskich zajezdni, fascynującą przejażdżkę kultowym pojazdem zwanym „Ogórkiem”, czy egzotyczną podróż wirtualną, podczas której będą mogli poczuć się jak prawdziwi kierowcy tramwaju.

MPK Wrocław, jako miejski przewoźnik, przygotowało na bieżący rok specjalną aukcję. Główną stawką jest niepowtarzalna wycieczka zaplanowana dla grupy do dziesięciu osób. Zwiedzanie odbędzie się pod przewodnictwem prezesów MPK, Witolda Woźnego i Przemysława Nowickiego, którzy oprowadzą gości po trzech niedostępnych dla zwykłych pasażerów wrocławskich zajezdniach.

„Jak co roku dołączamy do akcji charytatywnej WOŚP. W trakcie tegorocznej aukcji, uczestnicy będą mieli szansę wylicytować niezwykłą wycieczkę po zajezdniach z dodatkową atrakcją w postaci przejażdżki kultowym „Ogórkiem” – mówi Witold Woźny, prezes MPK Wrocław. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować tradycję pomagania potrzebującym i cieszymy się, że mamy możliwość przyczynienia się do tak szlachetnej inicjatywy, jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.”