Niezwykła kolizja we Wrocławiu: kosiarka zderzyła się z tramwajem

Niezwykła kolizja we Wrocławiu: kosiarka zderzyła się z tramwajem

W pewien poniedziałkowy poranek we Wrocławiu miało miejsce dość niecodzienne zdarzenie drogowe. Otóż, kosiarka służąca do koszenia trawy wtargnęła na tory tramwajowe, powodując kolizję z tramwajem. Mimo groźnie wyglądających okoliczności, cała sytuacja skończyła się szczęśliwie bez większych strat. W wyniku zdarzenia jedna osoba odniosła lekkie obrażenia, jednak ich stan nie był poważny.

Ryzykowne zajście miało miejsce tuż po 9 rano na ulicy Pilczyckiej, w pobliżu Parku Zachodniego. Ze względu na jak dotąd nieznane przyczyny, operator kosiarki odpowiadający za przycinanie trawy obok torów niespodziewanie zjechał z trawnika i wdarł się na tory, powodując zderzenie z tramwajem linii 18.

Operator kosiarki odniósł drobne obrażenia, ale fortunnie nie były one groźne. Z rozbitej maszyny unosił się gęsty dym. Wszyscy pasażerowie tramwaju wyszli z sytuacji bez żadnych uszczerbków na zdrowiu. Niemniej jednak, wypadkiem spowodował znaczne utrudnienia w ruchu tramwajowym. Aż trzy pojazdy zostały przekierowane na alternatywne trasy.