nocny ultramaraton w Boguszowie-Gorcach już wkrótce!

nocny ultramaraton w Boguszowie-Gorcach już wkrótce!

Za zaledwie kilkanaście dni odbędzie się 34. Sudecka 100 w Boguszowie-Gorcach, czyli najstarszy nocny ultramaraton, który oficjalnie rozpocznie się na boguszowskim rynku 23 czerwca o godzinie 22. Obecnie trwają zapisy na to wyjątkowe wydarzenie sportowe.

Setki miłośników mocnych wrażeń oraz wytrzymałościowego biegu po górach zgromadzą się tu, aby zmierzyć się z wymagającą trasą. Uczestnicy przyjeżdżają z różnych zakątków Polski, a także spoza granic naszego kraju. Na dzień 3 czerwca liczba osób, które zgłosiły swoje uczestnictwo w biegu drogą internetową wynosiła 455 osób. Spośród nich, 341 osób dokonało opłaty startowej za pośrednictwem strony datasport.pl.

Wskaźniki te sugerują, że tegoroczna edycja ultramaratonu przyciągnie więcej uczestników niż przed rokiem, kiedy na starcie zmagań stanęło łącznie 332 maratończyków. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczne Sudecka 100 będzie emocjonującym i pełnym niezapomnianych przeżyć wydarzeniem sportowym dla wszystkich fanów biegania i wyzwań ekstremalnych.