Nowa postać terroryzująca mieszkańców Wrocławia: kobieta z gnijącą nogą

Nowa postać terroryzująca mieszkańców Wrocławia: kobieta z gnijącą nogą

Rzadko spotykane wydarzenia, które niedawno zdenerwowały mieszkańców Wrocławia, zdają się powtarzać. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu lokalne media donosiły o mężczyźnie z ręką w stanie zaawansowanego rozkładu, który siał strach wśród mieszkańców miasta. Choć służby poradziły sobie z zatrzymaniem go, teraz pojawia się kolejny niepokojący przypadek.

Tym razem to kobieta z nogą, która jest w procesie gnijącej degradacji, wprowadza niepokój w społeczności Wrocławia. Swoim „domem” uczyniła Dworzec Główny we Wrocławiu. Pomimo że personel odpowiedzialny za bezpieczeństwo obiektu jest świadomy jej obecności, niestety, póki co nie mają możliwości podjęcia skutecznej interwencji.

Zauważonej przez przechodniów sytuacji nadał głos anonimowy czytelnik, który postanowił podzielić się swoimi spostrzeżeniami z „Gazetą Wrocławską”. Przekazał informacje o kobiecie, która od jakiegoś czasu rezyduje na Dworcu Głównym. Szczególnie niepokojące jest widok jej niszczejącej nogi, który z pewnością przyczynia się do ogólnego niepokoju przechodniów.