Nowy sezon w Śląsku Wrocław i możliwy przejęcie klubu przez niemiecką firmę

Nowy sezon w Śląsku Wrocław i możliwy przejęcie klubu przez niemiecką firmę

Zawodnicy ekstraklasowego klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław przystąpili do treningów przed nowym sezonem. Na inaugurującej zajęcia sesji, która rozpoczęła się kilka minut po godzinie 17, nie pojawił się John Yeboah, czołowy strzelec drużyny z poprzedniego sezonu. Tymczasem miasto Wrocław potwierdziło informacje o zainteresowaniu niemieckiej firmy Westminster zakupem klubu.

Na pierwszych przygotowaniach do nowego sezonu brakowało jednego z kluczowych zawodników zespołu – Johna Yeboaha. Tego niemieckiego piłkarza można już niebawem spodziewać się poza składem wrocławskiej drużyny, gdyż planuje on opuścić stolicę Dolnego Śląska. Z uwagi na sytuację zawodnika, sztab szkoleniowy wyraził zgodę na to, aby Yeboah nie uczestniczył we wstępnych treningach razem ze swoimi kolegami z drużyny.

W międzyczasie miasto Wrocław oficjalnie potwierdziło istnienie rozmów z niemiecką firmą Westminster, która wyraziła zainteresowanie zakupem Śląska Wrocław. W przypadku sfinalizowania tej transakcji, doszłoby do przejęcia klubu przez niemieckich inwestorów, co mogłoby wpłynąć na jego przyszłość i dalszy rozwój.