Otwarcie nowych atrakcji we Wrocławskim Aquaparku: zjeżdżalnie BlueBerry i Lollipop oraz dmuchany plac zabaw

Otwarcie nowych atrakcji we Wrocławskim Aquaparku: zjeżdżalnie BlueBerry i Lollipop oraz dmuchany plac zabaw

Aquapark we Wrocławiu, położony przy ul. Borowskiej 99, uatrakcyjnił swoją ofertę poprzez dodanie dwóch nowych, pontonowych zjeżdżalni. Są to BlueBerry i Lollipop, które od teraz są dostępne dla wszystkich odwiedzających obiekt.

Od dnia dzisiejszego, Aquapark we Wrocławiu zaprasza na swoje najnowsze atrakcje. Pierwszą z nich jest niebieska zjeżdżalnia o nazwie BLUEBERRY. Drugą jest natomiast kolorowa, różowo-niebieska zjeżdżalnia o nazwie LOLLIPOP. Warto dodać, że nazwy te zostały wybrane w drodze konkursu.

Te dwie nowości to zjeżdżalnie pontonowe znajdujące się na wieży zjeżdżalni w aquaparku. Zjeżdżalnia LOLLIPOP charakteryzuje się unikalnym elementem rożka, a jej długość wynosi 82 metry. Natomiast zjeżdżalnia BLUEBERRY to niebieska ślizgawka o długości 123 metrów, która posiada element startowy o długości 3,5 metra oraz wannę hamowną o długości 9 metrów. Całkowita długość tej zjeżdżalni to 136 metrów.

Na otwartym terenie Wrocławskiego Parku Wodnego powstała również inna nowa atrakcja skierowana do dzieci. Jest to dmuchany wodny plac zabaw o imponujących rozmiarach 40 na 16 metrów. Wyposażony jest on w tor przeszkód, pięć zjeżdżalni oraz nieckę basenową o głębokości 30 cm. Atrakcja ta jest przeznaczona dla dzieci w wieku od trzech do dwunastu lat.