Połączenie sportu i sensacji: Panthers Wrocław na krawędzi zwycięstwa nad mistrzami Eurpoa

Połączenie sportu i sensacji: Panthers Wrocław na krawędzi zwycięstwa nad mistrzami Eurpoa

Zespół Panthers Wrocław, w swoim najnowszym spotkaniu w ramach European League of Football, o mały włos nie zdołał pokonać mistrzów Europy – drużyny Vienna Vikings. Polski zespół, mimo prowadzenia z przewagą do momentu przerwy, ostatecznie musiał uznać wyższość rywali, kończąc spotkanie ze stratą trzech punktów – 21:24. Wynik ten zabrzmiał echem w świecie futbolu, stawiając Panthers Wrocław w nowym świetle jako poważnego rywala.

Przygoda wrocławian z European League of Football była kontynuowana podczas siódmej kolejki, kiedy to przyszło im stawić czoła liderom konferencji wschodniej – Vienna Vikings. Spotkanie odbyło się na terenie Wiednia i było pierwszym bezpośrednim starciem obu drużyn w trwającym sezonie.

Następny mecz Panthers Wrocław odbędzie się za dwa tygodnie – tym razem polska drużyna zmierzy się z Prague Lions na ich terenie, w czeskiej stolicy. Ten pojedynek stanowi kolejne wyzwanie dla wrocławskiego zespołu, który nie ustaje w dążeniu do sukcesów na międzynarodowej arenie futbolowej.