W podróż historycznym pociągiem z Klubem Sympatyków Kolei

W podróż historycznym pociągiem z Klubem Sympatyków Kolei

Zapewniamy Ci wyjątkową, pełną historii podróż pociągiem po nietypowych trasach Wrocławia. Klub Sympatyków Kolei przygotował specjalne przejazdy dla Ciebie dzisiaj, 15 października, z Dworca Głównego do najbardziej interesujących i rzadko odwiedzanych miejsc w mieście. Chcesz wiedzieć, o której godzinie odjeżdża pociąg? Zaraz Ci to ujawnimy.

Klub Sympatyków Kolei w naszym pięknym Wrocławiu oferuje niepowtarzalne przejażdżki retro-pociągami z przewodnikiem po skomplikowanym układzie torów kolejowych we Wrocławiu. Te przejazdy są skierowane nie tylko do entuzjastów kolejnictwa, ale także do każdego, kto szuka oryginalnego i atrakcyjnego sposobu spędzenia wolnego czasu lub pragnie ujrzeć nasze miasto z zupełnie innej, rzadko spotykanej perspektywy.

Głównym punktem programu tych niecodziennych podróży jest jazda historycznym składem nie tylko po odcinkach dostępnych dla regularnych pociągów pasażerskich, ale także po torach, które na co dzień są wykorzystywane wyłącznie przez pociągi towarowe. To jest prawdziwa gratka dla wszystkich fanów pociągów i niepowtarzalna szansa na przeżycie wrocławskiej przygody!