We Wrocławiu rusza remont dużej ulicy na Brochowie

We Wrocławiu rusza remont dużej ulicy na Brochowie

Kierowcy muszą przygotować się ze sporymi zmianami w kursowaniu na drogach, ponieważ we Wrocławiu małymi kroczkami zbliża się remont większej ulicy na Brochowie. Z tego powodu również działanie miejskich autobusów będą zmienione. Zmienią się trasy, objazdy i dotychczasowe zawirowania w miejskim ruchu drogowym. Na pewno przysporzy to mieszkańcom nieco chaosu, jednak w dłuższym terminie będą wdzięczni za to, że miasto postanowiło wyremontować ulice w kiepskim stanie. W serwisie Erawicz przeczytacie również o remontowaniu dróg, które zostaną sfinalizowanie za pośrednictwem rządowych inwestycji.

Remont we Wrocławiu będzie dotyczył nie tylko przebudowy samej drogi, ale także chodników i okolicznych przejść. Z tego powodu wiele osób będzie musiało liczyć się z utrudnieniami podczas drogi do pracy lub szkoły. Kierowcy będą musieli jeździć objazdami, z kolei niektóre chodniki będą trudne do użytku na czas remontu.

Nowy wygląd przystanków autobusowych i kilka bardziej znaczących renowacji miejskich

Aktualnie kilka odcinków drogi znajduje się w bardzo złym stanie technicznym, dlatego też nie możemy dziwić się temu, że urząd miasta podjął decyzję o gruntownym remoncie. Oprócz samych dróg w planach jest również dodanie nieco więcej zieleni w mieście. Pojawią się drzewa, krzewy i zastępcza przestrzeń. Oczywiście nie obejdzie się bez tego, aby wyciąć nieco drzew podczas remontu ulic i okolicznych objazdów, ponieważ wymaga tego miejska infrastruktura, która jest w nagannym stanie.