Weekend pełen japońskich wrażeń na Targu Japońskim w Czasoprzestrzeni

Weekend pełen japońskich wrażeń na Targu Japońskim w Czasoprzestrzeni

Zamiłowanie do kultury Kraju Kwitnącej Wiśni oraz smakoszy kulinariów takich jak ramen czy sushi łączy jedno – nadchodzący Targ Japoński. To wydarzenie, dedykowane wszystkim wielbicielom Japonii, odbędzie się w sobotę i niedzielę (9-10 marca) w przestrzeni zwaną Czasoprzestrzeń. W ramach tego festiwalu, oprócz atrakcji gastronomicznych, będą dostępne do zakupu przedmioty takie jak ceramika, odzież czy unikalne rękodzieła.

Nadchodzący weekend zapowiada się ekscytująco dla miłośników wszystkiego, co japońskie. Organizatorzy Targu Japońskiego w Czasoprzestrzeni przygotowali dla swoich gości szeroki wybór produktów i doznań, które są trudne do znalezienia gdziekolwiek indziej.

Na stoiskach targowych będzie można nabyć różnorodne produkty – od słodyczy po noże, mangi, odzież, rękodzieła aż po artykuły spożywcze. W specjalnej strefie gastronomicznej będzie można skosztować tradycyjnych potraw jak okonomiyaki, taiyaki, dango, ramen, sushi czy takoyaki.

Podczas Targu będzie również możliwość spróbowania swoich sił w starciu na miecze inspirowanym walkami samurajów lub rozgrywkę na kultowych japońskich konsolach do gier.

Targ Japoński zaprasza wszystkich zainteresowanych w dniach 9-10 marca (sobota-niedziela) do Czasoprzestrzeni przy ulicy Tramwajowej. W sobotę targi są otwarte od 10:00 do 20:00, natomiast w niedzielę od 10:00 do 18:00.