Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice otwiera sezon ogrodniczy z wielkim kiermaszem!

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice otwiera sezon ogrodniczy z wielkim kiermaszem!

Zapraszamy na ogrodniczą inaugurację wiosny, która odbędzie się 27-28 kwietnia na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice. To już ósma edycja popularnego Kiermaszu Ogrodniczego pod hasłem „Pamiętajcie o ogrodach”. Targi te, jak co roku, skupią ponad 80 ekspozycji z różnych regionów Polski.

Podczas tego wydarzenia będzie okazja do zdobycia najrzadszych i najbardziej pożądanych odmian różnorodnych roślin – bylin, traw, róż oraz drzew i krzewów ozdobnych i owocowych. Na kiermaszu nie zabraknie także winorośli, roślin pnących, roślin rabatowych i balkonowych, cebulek kwiatowych, a także roślin egzotycznych i wodnych. Oprócz roślinności, na stoiskach pojawią się narzędzia ogrodnicze, sprzęt do pielęgnacji roślin, nawozy, elementy małej architektury oraz altany.

W ofercie wystawców znajdą się również inne doniczkowe specjały – kaktusy i storczyki. Na miłośników ceramiki i rękodzieła czekają unikalne prace prosto od twórców. Dodatkowo, dla smakoszy dostępne będą świeże zioła, a także miody – wszystko prosto od producenta.

Kiermasz „Pamiętajcie o ogrodach” to również miejsce dla kulinarnych odkryć. Stoiska będą pełne regionalnych specjałów, w tym wędlin, serów, pieczywa oraz piwa z lokalnych minibrowarów. Będzie można również skosztować okazjonalnych przekąsek i słodkości. Zapraszamy wszyscy – zarówno wystawców jak i miłośników zieleni, nie tylko z Wrocławia ale i z całego Dolnego Śląska. To tutaj znajdziecie wszystko, co potrzebne do upiększenia waszego ogrodu, działki, balkonu czy tarasu. A także coś pysznego do spiżarni!

Dla kierowców przygotowano kilkaset bezpłatnych miejsc parkingowych, co znacząco ułatwi dostęp do tego wydarzenia.