Zaginieni seniorzy: Wrocławska policja szuka 78-latki

Zaginieni seniorzy: Wrocławska policja szuka 78-latki

Wrocławskie służby policyjne intensyfikują poszukiwania za 78-letnią kobietą, która zaginęła pod koniec czerwca 2023 roku. Stanisława Przybysz ostatni raz była widziana, gdy opuszczała swój dom przy ulicy Stabłowickiej w Wrocławiu-Leśnicy dnia 19 czerwca i nie powróciła do chwili obecnej.

Jakiekolwiek informacje na temat jej obecnego miejsca pobytu są niezwykle cenne. Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Leśnica zachęcają do kontaktu wszystkie osoby, które mogłyby posiadać jakiekolwiek dane w tej sprawie. Dyżurny komisariatu dostępny jest pod numerem telefonu 47 87 128 50, ale można również zgłosić się do najbliższej jednostki policji.

Po zaginioną Stanisławę Przybysz można rozpoznać po charakterystycznym ubiorze. Ostatni raz, gdy ją widziano, miała na sobie jasnoniebieską koszulkę z krótkim rękawem oraz czarne jeansy. Jej buty sportowe miały granatowo-błękitny kolor z żółtymi akcentami. Była blondynką o krótkich, kręconych włosach, miała około 160 cm wzrostu i normalnej budowy ciała. Na prawej stronie twarzy, na wysokości brody, miała gojącą się ranę.

W przypadku odnalezienia zaginionej osoby lub uzyskania informacji mogących przyczynić się do jej odnalezienia, prosimy o natychmiastowy kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Leśnica pod numerem tel.: 47 87 128 50 lub z najbliższą jednostką Policji.