Zaproszenie na obchody Europejskiego Dnia Parków Narodowych w Parku Narodowym Gór Stołowych 31.05.2024 r.

Zaproszenie na obchody Europejskiego Dnia Parków Narodowych w Parku Narodowym Gór Stołowych 31.05.2024 r.

Zapraszamy wszystkich miłośników przyrody, zarówno młodszych jak i starszych, do wzięcia udziału w wyjątkowych obchodach Europejskiego Dnia Parków Narodowych. Park Narodowy Gór Stołowych ma zaszczyt organizować kolejną odsłonę popularnego eventu pod nazwą „Dzień Dobry Park Narodowy”. To wydarzenie odbędzie się w piątek, 31.05.2024 roku.

Punkt zbiórki dla wszystkich uczestników to Centrum Szkoleniowo-Edukacyjne PNGS w malowniczym Karłowie. Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 10:30. Plan dnia jest pełen atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu każdemu entuzjaście przyrody.

Pierwszym punktem naszej agendy będą kreatywne warsztaty ogrodnicze, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę w zakresie ogrodnictwa. Następnie, przewidziany jest Stołowogórski Rajd Rodzinny – piesza eskapada po malowniczych terenach parku, która pozwoli na bliskie spotkanie z przyrodą. Na zakończenie tego pełnego wrażeń dnia, zaplanowaliśmy ognisko oraz konkurs z nagrodami. Zapraszamy serdecznie!