Anna Wyszkoni koncertuje w Sali Koncertowej Radia we Wrocławiu

Anna Wyszkoni koncertuje w Sali Koncertowej Radia we Wrocławiu

Anna Wyszkoni, popularna polska wokalistka, dała radosny i pełen emocji koncert w atmosferycznej Sali Koncertowej Radia Wrocław. Była to niedzielna, wieczorna uczta muzyczna, podczas której publiczność mogła posłuchać jej znakomicie znanych hitów takich jak „Czy ten pan i pani”, „Agnieszka” czy „Oczy szeroko zamknięte”.

Ale nie tylko utwory dobrze znane zagrała Anna Wyszkoni. Artystka postanowiła również zaśpiewać kilka piosenek ze swojego najnowszego albumu „Z cegieł i łez”. Ten album ma dla niej bardzo osobiste znaczenie, jak sama wyjaśnia:

„Chociaż nigdy nie ukrywałam prawdy w mojej muzyce, to jednak przy tworzeniu „Z cegieł i łez” doświadczyłam pewnego przełomu, który polegał na zaufaniu do siebie samej. Przestałam zastanawiać się nad tym, co przypadnie do gustu słuchaczom, co zostanie dobrze przyjęte, czy co zagrają stacje radiowe? Obecnie jestem na takim etapie mojej kariery artystycznej, że po prostu chcę tworzyć i cieszyć się wolnością artystyczną, czerpiąc z tego przede wszystkim radość”.