Awantura na drodze w pobliżu lotniska we Wrocławiu: dwóch kierowców zaczęło się bić

Awantura na drodze w pobliżu lotniska we Wrocławiu: dwóch kierowców zaczęło się bić

Na jednym ze skrzyżowań obwodnicy Leśnicy, niedaleko wrocławskiego portu lotniczego, doszło do agresywnego incydentu pomiędzy dwoma kierowcami – taksówkarzem i użytkownikiem pojazdu wynajętego na minuty. Jak się wydaje, konflikt wybuchł z powodu konfliktu na temat miejsca zatrzymania i potencjalnego blokowania drogi. Zdarzenie zostało udokumentowane na filmie.

Napięcie między kierowcami osiągnęło punkt kulminacyjny 13 października, na terenie przylegającym do Portu Lotniczego. Według relacji zamieszczonej przez kanał STOP CHAM na YouTube, który opublikował nagranie z potyczki, kierujący taksówką (czarną Dacią, widoczną na tyle) rozpoczął wymianę gestów z operatorem białego renault (auta wynajętego na minuty). Najpierw taksówkarz zdawał się wskazywać na linię drogową, następnie podszedł do drugiego kierowcy, uderzył go przez szybę i oddalił się.

„Następnie kierowca samochodu z przodu wyszedł z auta i rozpoczęła się bójka. To jest, właściwie to kierowca pierwszego pojazdu, który został wcześniej uderzony przez szybę, zaczął bić taksówkarza. Wygląda na to, że w końcu taksówkarz doszedł do wniosku, że nie jest w stanie dalej bronić się i zaczął prosić o zaprzestanie ataku. Młodszy mężczyzna zrezygnował wreszcie z dalszej walki i obaj rozstali się” – pisze autor opisu pod filmem na YouTube.