Edyta Geppert zachwyciła publiczność recitalem z piosenkami znakomitych polskich autorów

Edyta Geppert zachwyciła publiczność recitalem z piosenkami znakomitych polskich autorów

Edyta Geppert, jedna z najbardziej cenionych polskich piosenkarek, dała niezapomniany koncert w niedzielę (03.02) w naszej sali koncertowej przy ulicy Karkonoskiej. Program koncertu zatytułowany „Recital Edyty Geppert” składał się z utworów, których autorem tekstów byli tacy twórcy jak Agnieszka Osiecka, Jacek Cygan, Wojciech Młynarski czy Andrzej Poniedzielski.

Geppert, którą można nazwać prawdziwą ikoną polskiej sceny muzycznej, obchodzi swoje 40-lecie obecności na niej. W czasie swojej kariery doczekała się wielkiego uznania za takie utwory jak „Kocham cię życie”, „Jaka róża taki cierń” czy „Zamiast”, które stały się częścią kanonu polskiej piosenki.

Reakcje publiczności, której udało się uczestniczyć w tym wydarzeniu muzycznym, były pełne zachwytu. Oto kilka komentarzy: „Było niesamowicie, wprost cudownie. A owacje na stojąco! Czy mam ulubioną piosenkę Edyty Geppert? Oczywiście, że tak. Czekaliśmy na finał koncertu – utwór „Życie”. To było jak podróż do przeszłości, jak powiedziała moja przyjaciółka. Miałam nadzieję usłyszeć jeszcze piosenkę o róży, „Jaka róża, taki cierń”, ale niestety nie zabrzmiała. Mimo to jestem bardzo zadowolona, koncert bardzo mi się podobał”.