Enel-Med przedłuża umowę najmu biurowca West Gate we Wrocławiu na kolejne dziesięciolecie

Enel-Med przedłuża umowę najmu biurowca West Gate we Wrocławiu na kolejne dziesięciolecie

Lider w zakresie usług medycznych, firma Enel-Med, podjęła decyzję o przedłużeniu umowy najmu w prestiżowym biurowcu West Gate we Wrocławiu. Budynek ten, będący własnością Globalworth, będzie siedzibą tej renomowanej sieci medycznej przez następne dziesięć lat.

West Gate to obiekt, który przyciąga przedstawicieli wielu branż. Jego niewątpliwymi mocnymi stronami są doskonała lokalizacja, szeroka gama usług dostępnych na miejscu oraz przestrzenie stworzone z myślą o komfortowej pracy, jak podkreśla Weronika Maria Kuna, MRICS, Asset Management and Leasing Manager w Globalworth Poland.

Enel-Med nie tylko utrzymanie swojej siedziby w tym biurowcu dodaje mu prestiżu, ale również zdecydowanie zwiększa jego atrakcyjność. Jak zaznacza manager Globalworth Poland, kontynuowanie współpracy z firmą medyczną o tak wysokim renomie potwierdza skuteczność stosowanego przez nich podejścia opartego na budowaniu silnych relacji z najemcami. Pozwala to lepiej zrozumieć ich potrzeby i efektywniej na nie reagować.

Zaufanie, które firma enel-med okazała West Gate, potwierdza wysoką jakość tego biurowca. Dodatkowo, decyzja o rozszerzeniu zakresu usług placówki wskazuje na to, że budynek ten umożliwia rozwój świadczonych przez nich usług. W ten sposób, Enel-Med, jedna z największych sieci medycznych w Polsce, na kolejne dziesięć lat pozostanie częścią społeczności West Gate.