Internauci kolejny raz krytykują prezydenta Wrocławia!

Internauci kolejny raz krytykują prezydenta Wrocławia!

Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia, wydał oświadczenie w odpowiedzi na komentarz internauty na profilu burmistrza z Sosnowca. Komentarz dotyczył dyskusyjnej kwestii zapewnienia przez włodarzy gmin miejsc w organach zarządzających. Oto jego odpowiedź.

W dowód wdzięczności prezydent Sutryk powitał wiceprezydenta Gliwic we wrocławskich wodociągach. Dodatkowo prezydent Dąbrowy Górniczej i Chorzowa wchodził w skład spółki Wrocławskie Mieszkania, a prezydent Tychów był ostatnio w zarządzie spółki Stadion Wrocław.

Wrocław i Sosnowiec łączy nieformalny związek, o czym świadczy fakt, że prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński zasiada w radzie nadzorczej wrocławskiego ZOO, a wiceprezydent Wrocławia Jakub Mazur od ponad dwóch lat zasiada w radzie nadzorczej sosnowieckiego Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej. Choć wzbudziło to irytację wielu mieszkańców, prezydent Sutryk nie wydaje się speszony. Uwidoczniło się, to gdy jeden z internautów zakwestionował ostatni wpis Chęcińskiego na Facebooku, w którym pochwalił się on budową Egzotarium w Sosnowcu.