Niefortunny dzień dla kierujących we Wrocławiu: kilkukilometrowe korki i karambol na ulicy Lotniczej

Niefortunny dzień dla kierujących we Wrocławiu: kilkukilometrowe korki i karambol na ulicy Lotniczej

We Wrocławiu, miasto znane z ruchliwego ruchu ulicznego, kierowcy doświadczyli szczególnej niedogodności. Zazwyczaj w tych godzinach, kwestia korków jest już zamierzchłą historią. Niemniej jednak, zachodnie obszary Wrocławia wciąż pozostają sparaliżowane.

Świt przyniósł nieprzyjemne niespodzianki w postaci wielkiego karambolu, który miał miejsce na ulicy Lotniczej, tuż za Stadionem Tarczyński Arena. Wydarzenie miało miejsce w pobliżu skrzyżowania z ulicą Metalowców, gdzie doszło do kolizji czterech pojazdów. Jedna część drogi prowadzącej do centrum miasta nadal pozostaje zablokowana. Kierowcy mieli do pokonania 4-kilometrowy korek od strony Leśnicy w najgorszym momencie. W chwili obecnej, długość korka wynosi 3 kilometry. Informacje o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od naszych słuchaczy.

Kierowcy, próbując znaleźć alternatywne trasy, skręcają na boczne ulice, co powoduje zakorkowanie całego obszaru. Szereg ulic, takich jak Maślicka, Pilczycka, aleja Śląska, Królewiecka, Żernicka, Jerzmanowska i Brzezińskiego, jest obecnie zatłoczonych. Dyżurny Państwowej Straży Pożarnej poinformował Radio Wrocław, że pomimo zdarzenia nikt nie został ranny, a akcja strażaków jest już zakończona.