Potańcówka karnawałowa w rytmie muzyki ludowej organizowana przez Dolnośląski Zespół Pieśni i Tańca "Wrocław"

Potańcówka karnawałowa w rytmie muzyki ludowej organizowana przez Dolnośląski Zespół Pieśni i Tańca "Wrocław"

Jeżeli cenisz sobie taniec aż do upadłego przy akompaniamencie tradycyjnych melodii ludowych, Dolnośląski Zespół Pieśni i Tańca „Wrocław” ma dla ciebie propozycję nie do odrzucenia. Zespół organizuje potańcówkę karnawałową, podczas której można nie tylko bawić się bez końca, ale po północy również samodzielnie stanąć na scenie i zagrać dla tancerzy, którzy nadal mają energię do tańca. Organizatorzy zapewniają naukę tradycyjnych tańców takich jak oberek, polka czy trojak na miejscu, dlatego nie musisz być ekspertem aby dobrze się bawić.

Impreza odbędzie się 3 lutego, a jej początek zaplanowany jest na godzinę 20:00. Miejsce to siedziba Dolnośląskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Wrocław”, znajdująca się przy ulicy Kościuszki 35A. Zapewnione zostanie muzyczne wsparcie dwóch kapel – Kapeli Niwińskich oraz Kapeli Leg&Lew, które umilą czas swoją interpretacją tradycyjnej polskiej muzyki ludowej. Zapisy na to wydarzenie już ruszyły, więc nie zwlekaj jeśli chcesz wziąć udział.

Organizatorzy podkreślają, że nie trzeba znać skomplikowanych układów tanecznych ani posiadać stroju ludowego, aby bawić się dobrze. Wystarczy chęć do dobrej zabawy – możesz przyjść „w cywilu”.