Profit Development prezentuje najnowszą inwestycję mieszkaniową na wrocławskim Brochowie

Profit Development prezentuje najnowszą inwestycję mieszkaniową na wrocławskim Brochowie

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, łącząca sielankowe otoczenie z dobrze rozwiniętą infrastrukturą miejską, to jedne z niewielu zalet osiedla Wiaduktowa, które powstaje w sercu wrocławskiego Brochowa. Osiedle oferuje dostęp do szeregu udogodnień dla osób w każdym wieku, a także łatwe połączenie z centrum miasta.

Osiedle Wiaduktowa to najnowszy projekt firmy Profit Development, dewelopera znanego z realizacji licznych inwestycji mieszkaniowych nie tylko we Wrocławiu, ale również w Warszawie i Łodzi. Obecnie firma zapowiada budowę sześciu kameralnych, trzypiętrowych budynków na wrocławskim Brochowie.

Oferta inwestycji obejmuje mieszkania o zróżnicowanych metrażach i układach pomieszczeń: od kawalerek o powierzchni 30 metrów kwadratowych do przestronnych, czteropokojowych lokali o powierzchni 72 m2. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli cieszyć się balkonami oraz obszernymi ogródkami przydomowymi, które mogą dochodzić do 219 metrów kwadratowych.

Deweloper planuje rozpocząć sprzedaż mieszkań w najbliższym czasie, a ceny będą zaczynały się od 10 999 złotych za metr kwadratowy. Osoby zainteresowane powinny skorzystać z formularza na stronie inwestycji, aby znaleźć się wśród pierwszych klientów i jako pierwsi otrzymać ofertę specjalną. Profit Development zamierza przygotować atrakcyjne rabaty na rozpoczęcie sprzedaży!